1 3 2
Aneta Langerová > Novinky > Aneta prochází ve filmu velkou proměnou - kopie

Aneta prochází ve filmu velkou proměnou - kopie

28.9.2013

Dost fanoušků Anety v poslední době potěšil fakt, že zpěvačka konečně začíná vypadat jako dáma.

 

 8_hlav_01.jpg  8_hlav_02.jpg
   

 

 

V posledních měsících se zdálo, že si Aneta Langerová konečně oblíbila dívčí outfity. Začala se líčit, nechala si dorůst vlasy a nedávno dokonce vytáhla i minisukni. I když své snažení sem tam úplně neodhadla, vše bylo lepší než to, co předvedla teď. Na nejnovějších fotkách, které se objevily na internetu, totiž Aneta Langerová vypadá, jako kdyby s péčí o svou vizáž nadobro sekla. Ostříhaná na kluka, se starým šátkem omotaným kolem hlavy a v otrhaném kabátě by se nad ní nejedno srdce ustrnulo. A díky nešťastnému pohledu by jí rohlík obětoval snad každý, kdo by ji míjel na ulici.

Proměna ale, doufejme, nebude trvalá. Úpravu vzhledu zpěvačka podstoupila kvůli natáčení nového filmu. A díky za to. Na fotkách totiž vypadá jako dlouholetá bezdomovkyně. Aneta si ve filmu zahraje básnířku Annu Barkovovou, která strávila většinu života v ruských lágrech.

A podle toho vypadá i její zjev. Příběh začne v roce 1921 v sovětském Rusku. Mladé básnířce vyjde sbírka básní Žena (Ženština) a pár dní nato ji odvezou vlakem do gulagu, kde stráví přes dvacet let života. Skličující vzhled tedy odpovídá depresivnímu příběhu.


 

Článek uvedl server Nova