1 3 2
Aneta Langerová > Novinky > Aneta bude zase prodávat tykadla - kopie

Aneta bude zase prodávat tykadla - kopie

6.9.2013

Do všech koutů České republiky se rozlétnou Světlušky, aby rozzářily ulice 300 českých a moravských měst. 

 tykadla.jpg

9. až 11. září se uskuteční již 11. ročník celonárodní charitativní sbírky V ZÁŘÍ SVĚTLUŠKY ZÁŘÍ, pořádané Nadačním  Českého rozhlasu. Světluškou se  stát všichni, kteří do sbírky přispějí - za příspěvek obdrží originální Světluščí tykadla, podle kterých se na ulici . Koupit si mohou také náramek, placku, magnetku, záložku a pravítko s pohyblivým  Světlušky. Výtěžek z prodeje pomůže těžce zrakově postiženým lidem  lépe, samostatně. O tom, jak konkrétně ze sbírky pomáhají, více na www.svetluska.net.


Tykadla si již tradičně obleče patronka Světlušky Aneta Langerová a 10 známých osobností. „Pro Světlušku raději zpívám, ale zářijová sbírka je pro mě každoroční výzvou. Nejsem tak ostřílená prodejkyně jako třeba Bára Hrzánová a Radek Holub, kteří nám také každý rok pomáhají a nešetří u toho úsměvy. Vždycky mě však povzbudí, když je někdo vstřícný a přispívá s radostí. Mám radost, že si letos tykadla obleče i Dana Batulková, Lucie Výborná, Martina Kociánová, Jolana Voldánová, Petr Vágner, Michal Novotný a kouzelník Richard Nedvěd," uvedla Aneta Langerová.


Světluščí tykadla od známých osobností si můžete koupit 10. září od 10 do 18 hodin na pražském Andělu v blízkosti OC Nový Smíchov. 

 svetluska.jpg

 

 

 

  Článek uvedl server iHot